naše zázemí - plošiny k pronájmu Olomouc


dispečink 24/7

Abychom na požadavky zákazníků mohli reagovat pružně a efektivně, má půjčovna plošin vlastní logistické zázemí. Základem je telefonní dispečink se službou 24/7 (24 hodin po 7 dní v týdnu) pro koordinaci zápůjček, dopravy plošin i servisu.

HOT-LINE: 777 99 19 19

vlastní doprava

Dopravu zajišťujeme vlastním nákladním vozem se zaškoleným technikem. Při předání plošiny zákazníkovi technik provede základní školení obsluhy a zodpoví jakékoliv dotazy týkající se jejího provozu. Čas přistavení plošiny i jejího odvozu se dá domluvit operativně podle požadavku zákazníka.

servis výměnou

Servis plošin probíhá výměnou u zákazníka. Vzhledem k vlastní dopravě se tak výrazně zkracuje čas opravy. Jednoduché opravy a výměna baterie se provádějí na místě vyškoleným servisním technikem.


uskladnění

Vetšinu plošin, které nejsou u zákazníku, máme uskladněny v kryté hale. Tím je zajištěna ochrana před špatnými povětrnostními podmínkami. Na plošinách probíhá průběžná údržba jako například kontrola stavu, doplnění kapalin či nabíjení akumulátoru. Jsou tedy v každém okamžiku připraveny k použití.
M/S Elektro CZ s. r. o., Přerovská 39, 783 71 Olomouc - Holice Objednávky a rezervace na tel.: 585 751 666, 777 99 19 19